Number of items: 430

Remsei jelzéssel: Kalapos férfi. Olaj, farost,
10279.

5 000 HUF

Remsey Gábor (1925-1999): Fák. Rézkarc, papír,  jelzett, üvegezett keretben, 12×10 cm
10280.

3 000 HUF

Remsey Jenő (1885-1970): Behavazott. Rézkarc, karton, 19×30 cm
10281.

5 000 HUF

Rimbaut jelzéssel: Tavaszi virágzás. Olaj, farost, 28x39 cm
10282.

1 000 HUF

Rimaszéky-Richter Aladár (1898-?): Budapest 1945. Rézkarc, karton, jelzett, keretben,  23×31 cm
10283.

9 000 HUF
24,39
28,13

Mary Robinson: Öböl. Akvarell, papír, hátoldalon jelzett, üvegezett keretben, 9x11,5 cm
10284.

800 HUF

R. Rolland jelzéssel: Őszi táj. Olaj, farost, fa keretben, 42x33 cm
10285.

1 000 HUF
17

10286.

9 000 HUF
24,39
28,13

Rudnay jelzéssel: Pecázó. Rézkarc, papír, üvegezett keretben, 20×27 cm
10287.

2 600 HUF
7,05

Ruszkay György (1924-1998): Férfi arc, vegyes technika, papír, jelzés nélkül, kartonra ragasztva, 30,5×21,5 cm
10288.

2 000 HUF

Ruzicskay György (1896-1993): Előítélet falak. Algrafia, papír, jelzett az algrafián, üvegezett keretben 24×18 cm
10289.

5 000 HUF

Ruzicskay György (1896-1993): Algrafia, papír, jelzett az algrafián, 24,5×18,5 cm
10290.

1 200 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF