Number of items: 430

Vén jelzéssel: Mediterrán város . Olaj, farost, 42×58 cm
10351.

10 000 HUF

Vén Zoltán (1941- ): BUÉK. Rézkarc, papír, jelzett, számozott (106/120), üvegezett keretben, 15×9,5 cm
10352.

3 000 HUF

Vízi Ernő: Kertek alatt. Olaj, vászon, jelzés nélkül, 40x50 cm
10353.

3 000 HUF

Vízi Ernő: Vízparton. Olaj, vászon, jelzett, 40x50 cm
10354.

3 000 HUF

Water jelzéssel: Vitorlások. Olaj, karon, sérült, keretben, 40×50 cm
10355.

12 000 HUF

Weisz Zsuzsa (1925-): Téli táj. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, foltos, gyűrűt, 29×39 cm
10356.

1 000 HUF

Weisz Zsuzsa (1925-): Petőfi szobor. Rézkarc, karton,  jelzett, 29×19 cm
10357.

3 000 HUF

Würtz jelzéssel: Ablakok. Tus-akvarell, papír, üvegezett keretben, 26×34 cm
10358.

2 800 HUF

Adolf Zdrasila(1868-1942): Az Óriáshegységben élő szellem. Fametszet, papír, kiadta" Der Gesellschaft für Vervielfaltingende Kunst"  15x19 cm
10359.

1 000 HUF

10360.

6 000 HUF

Zichy István (1879-1951) Parisienne. Színes linómetszet, papír, megjelent a Modern Magyar Magyar Képtár c. mappából, 22×17 cm
10361.

4 000 HUF

Ziffer jelzéssel: Erdő részlet. Olaj,  vászon, 50×70 cm
10362.

12 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF