Number of items: 430

AB jelzéssel: Csendélet vázával.Akvarell, papír, üvegezett keretben, 50×34 cm
10000.

3 000 HUF

AB jelzéssel: Líbia. Kréta, papír, 24×16 cm
10001.

1 200 HUF

A.M. jelzéssel: Fej, Pasztell, papír, 30×26 cm
10002.

1 800 HUF

10003.

1 000 HUF

Ajtai Tamás (1952-): Tekintélyes örökség. Vegyes technika, farost, jelzett, 40×40 cm
10004.

28 000 HUF
75,88
87,50

F. Antal Elemér (1896-1991): Halász család. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 29×39 cm
10005.

2 000 HUF

10006.

8 000 HUF

F. Antal Elemér (1896-1991): Varró nő. Pasztell, papír, jelzett, üvegezett keretben, 62×46 cm
10007.

18 000 HUF
48,78
56,25

F. Antal Elemér (1896-1991): A platánfa álma. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 29×39 cm
10008.

16 000 HUF
43,36
50,00

10009.

3 800 HUF
10,30
11,88

Ács jelzéssel: Utca részlet. Akvarell, karton, keretben, 19×27 cm
10010.

4 000 HUF

Ács jelzéssel: Tisztás. Akvarell, papír, üvegezett keretben, gyűrött, 30×40 cm
10011.

4 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF