Number of items: 430

Ács jelzéssel: Házak. Tempera, karton, 18×27 cm
10012.

800 HUF

Ámos Imre (1907-1944): Vázlatlap. Kőbányai János:Szolnoki vázlatfüzet. Reprint nyomat, papír, üvegezett keretben, 21×14 cm
10013.

5 000 HUF

Balla Margit (1947-): Udvari bohóc. Rézkarc, papír, jelzett, 20×13 cm
10014.

2 000 HUF

Balla Margit (1947-): A boldogság szekerén. Rézkarc, papír, jelzett, 20×13 cm
10015.

2 000 HUF

Balla Margit (1947-): Quasimodo. Rézkarc, papír, jelzett, 20×13 cm
10016.

2 000 HUF

Balla Margit (1947-): Séta a labirintusban. Rézkarc, papír, jelzett, 20×13 cm
10017.

2 000 HUF

Balla Margit (1947-): Álarcosbál. Rézkarc, papír, jelzett, 20×13 cm
10018.

2 000 HUF

Balla Margit (1947- ): Sárkányjárás, rézkarc, papír, jelzett, üvegezett fa keretben, 9,5×14 cm
10019.

3 000 HUF

Balogh Ervin (1925-): Csend. Olaj, farost, jelzett, keretben  50×70 cm
10020.

20 000 HUF
54,20
62,50

Balogh Ervin (1925-): Csend. Olaj, farost, jelzett, keretben  40×50 cm
10021.

16 000 HUF
43,36
50,00

Bansi jelzéssel: Libaetető kislány. Vegyes technika, papír, üvegezett sérült keretben, 23×30 cm
10022.

2 600 HUF
7,05
9

Baron jelzéssel: Alpesi ház. Tus, papír, üvegezett keretben, 15×17 cm
10023.

1 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF