Number of items: 430

Szőnyi István (1894-1960): Pihenőben. Negatív rézkarc, papír, jelzett a karcon, paszpartuban, 11×8 cm
10327.

5 000 HUF

Szőnyi István (1894-1960): Gyártelep. Rézkarc, papír, jelzett, paszpartuban, 16×21 cm
10328.

15 000 HUF
40,65
46,88

Sztelek jelzéssel: Ház a patak mellett. Olaj, farost, keretben, 50×60 cm
10329.

10 000 HUF

Sztelek jelzéssel: Város a hegyen. Akvarell, papír, 13×19 cm
10330.

1 800 HUF

Tief jelzéssel: Romantikus sikátor. Olaj, vászon, 40x24 cm
10331.

1 200 HUF
14

Karl Thiemann (1881-1966): Hattyú. Színezett linó, papír, kiadta " Der gesellchaft für Vervielfaltigende Kunst", 19×30 cm
10332.

1 000 HUF

Thormáné jelzéssel: Virágcsendélet. Olaj, vászon, jelzett, keretben, 58×74 cm
10333.

18 000 HUF
48,78
56,25

Tipary jelzéssel: Csónak. Tempera, papír, üvegezett keretben, 23×30 cm
10334.

1 600 HUF

Török Endre (1926-1980): Halászók. Színezett linó, jelzett, keretben, 26×31 cm
10335.

4 000 HUF

10336.

4 000 HUF

Udvardi Gyula(1925-): Kecskeméti házak. Tempera, farost, jelzett, 24x35 cm
10337.

10 000 HUF

10338.

14 000 HUF
37,94
43,75

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF