Number of items: 430

10254.

1 200 HUF

Novák Lajos (1927-): Tél. Rézkarc, karton, jelzett, 29×40 cm
10255.

3 000 HUF

10256.

8 000 HUF

10257.

26 000 HUF
70,46
81,25

Ő jelzéssel: Rakpart a Gellért heggyel. Olaj, farost, 45×60 cm
10258.

12 000 HUF

Papp jelzéssel: Virágcsendélet. Akvarell, papír, üvegezett keretben, 30×25 cm
10259.

3 800 HUF
10,30
11,88

1922 André Paris 922 jelzéssel: két frivol rajz. Ceruza papír. / 1922 Vintage sexual graphics 2 drawings 28x21 cm
10260.

5 000 HUF

10261.

14 000 HUF
37,94
43,75

10262.

2 000 HUF

Paulovits Pál (1892-1975): Keresztútnál. Rézkarc, papír, jelzett, Üvegezett keretben, 26×34 cm
10263.

2 200 HUF
5,96
6,88

10264.

4 000 HUF

Perei Zoltán (1913-1992): Lábfej mutogatók. Linó, papír, jelzett, 8×10 cm
10265.

1 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF