Number of items: 430

Petry Béla (1902-1996): 4 db ex libris érdekes témákban, klisé, papír, jelzettek, különböző méretben
10266.

1 800 HUF

10267.

1 800 HUF

Felix Bracquemond  (1833-1914): Der Hahn.  Fotógravür, papír, kiadta "Der K.K. HOF-und Staatsdruckerei"  22×20 cm
10268.

1 000 HUF

Camille Pissarro (1830-1903): Lány libákkal. Fénynyomat, papír, foltos, kiadó "J. Löwí in Wien", 14x19 cm
10269.

1 000 HUF

Pleidell jelzéssel: Modern város. Olaj, vászon, sérült,  50×70 cm
10270.

8 000 HUF

Pólya jelzéssel: Kisfiú az ablakban. Olaj, karton, keretben, 41×28 cm
10271.

4 400 HUF
11,92
13,75

PTK jelzéssel: A művésztelepen, olaj, vászon, 46×36 cm
10272.

4 000 HUF

Rákosdi Jakál Dénes: Erdő részlet. Pasztell, papír, jelzett, üvegezett sérült keretben 40×28 cm
10274.

4 000 HUF

Regdon Irén: Asztali csendélet. Akvarell, papír, paszpartuban, 39x29 cm
10275.

5 000 HUF

10276.

9 000 HUF
24,39
28,13

Reinhardt István (1936-): Téli tópart. Olaj, farost, jelzett, keretben, 16;×21 cm
10277.

7 000 HUF
18,97
21,88

Reményi József (1887-1977): Budai házak 1934. Ceruza, papír (foltos), jelzett, üvegezett keretben, 23×31 cm
10278.

15 000 HUF
40,65
46,88

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF