Number of items: 430

Ruttka Ferenc (1926-): Dob szett. Olaj, farost, jelzett, keretben, 31×39 cm
10291.

7 000 HUF
18,97
21,88

Sassy jelzéssel: Álmodozó. Olaj, farost, keretben, 48×36 cm
10292.

6 000 HUF

Schéner jelzéssel: Kilátás a hídról. Olaj, vászon,  45×69 cm
10293.

10 000 HUF

Scultéty Éva (1917-2001): Azáleák. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 39×29 cm
10294.

1 000 HUF

10295.

2 400 HUF

Juliaan Severin (1888-1975): Antwerpsche Folkloristen. Ex libris, papír, jelzett, 11×10 cm
10296.

4 000 HUF

10297.

2 000 HUF

Sinkó Ferencz (?-?):  Millet után Marokszedők. Olaj, vászon, sérült, 32×45 cm
10298.

2 000 HUF

Soli jelzéssel: Égtájak, vegyes technika, papír, paszpartuban, 20,5×13,5 cm
10299.

2 000 HUF

Somogyi Győző (1946-): Avakum protopópa. Szitanyomat, jelzés nélkül, kis szakadásokkal, 35×45 cm
10300.

8 000 HUF

Somogyi Imre (1918-1999): Alföldi táj. Olaj, farost, jelzett, keretben, 40×65 cm
10301.

6 000 HUF

Sostarics Lajos (1896-1968): Női akt, akvarell, papír, jelzés nélkül, paszpartuban, üvegezett fa keretben, 38,5×26 cm
10302.

4 600 HUF
12,47
14,38

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF