Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"

Zahl der Lose: 411

10603.

Rufpreis:
95 000 HUF
256,76
279,41
Olvashatatlan jelzéssel (jobbra lent): Férfi portré, 1914. Olaj, karton. Hátoldalán Rippl-Rónai Ödön, Somogyvármegyei Múzeum Egyesület raglapjával, Szépművészeti Múzeum 137/88 sz. bírálati címkéjével. Dekoratív fakeretben, 37x26 cm
10604.

Rufpreis:
90 000 HUF
243,24
264,71
10
Jelzés nélkül (Székely Bertalan?): Tájkép. Olaj, papír. Hátlapján kiállítási raglapokkal: Venezia 1922, Ungheria; Magyar Reprezentatív Kiállítás, Varsó, 1927, művész neve: Székely Bertalan; Műcsarnok, 1927; Lándor Tivadar címkéjével. Üvegezett, sérült fakeretben, 33×43 cm
10605.

Rufpreis:
60 000 HUF
162,16
176,47
16
Jelzés nélkül, 1900 körül működött magyar festő: Női portré. Pasztell, karton. Hátoldalán 1902-ben rendezett kiállítás raglapjával. 45x35,5 cm
10606.

Rufpreis:
40 000 HUF
108,11
117,65
10607.

Rufpreis:
46 000 HUF
124,32
135,29
Csikós jelzéssel: Kisgyerek portréja, 1956. Olaj, vászon. Dekoratív, kissé sérült fakeretben. 49x39,5 cm.
10608.

Rufpreis:
24 000 HUF
64,86
70,59
Olvashatatlan jelzéssel, XX. eleje: Kalapok... (karikatúra Spányik Kornél, Márk Lajos stb. alakjaival). Ceruza, papír. Ernst Lajos gyűjteménye pecséttel. 20x26 cm. Üvegezett fakeretben.
10609.

Rufpreis:
14 000 HUF
37,84
41,18
Olvashatatlan jelzéssel, feltehetően XIX. sz. végén működött magyar festő: Pihenő lány, 1880-as évek. Akvarell, papír, kartonra kasírozva. Kissé foltos. Széleinél kissé sérült. 35x25,5 cm
10610.

Rufpreis:
14 000 HUF
37,84
41,18
Jelzés nélkül: Taormina, Szicília. Szén, papír, üvegezett fakeretben, 32,5×40 cm
10611.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,54
44,12
Jelzés nélkül: Ló folyóparton. Olaj, vászon. Dublírozott. Kis sérüléssel. 44x35 cm
10612.

Rufpreis:
10 000 HUF
27,03
29,41
Jelzés nélkül: Legelésző tehenek. Olaj, vászon, dublírozott. Dekoratív fakeretben.31x50 cm
10613.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,92
20,59
Jelzés nélkül: Vörös nap. Olaj, karton, 50x60 cm. Dekoratív, kissé sérült fakeretben.
10614.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,65
52,94

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF