10607.
433. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
46 000 HUF
124,32 EUR, 135,29 USD
Olvashatatlan jelzéssel, feltehetően a XX. sz. első felében működött magyar (?) festő alkotása: Női portré. Olaj, vászon. Dekoratív, sérült fakeretben. 55x46 cm