10608.
433. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
24 000 HUF
64,86 EUR, 70,59 USD
Csikós jelzéssel: Kisgyerek portréja, 1956. Olaj, vászon. Dekoratív, kissé sérült fakeretben. 49x39,5 cm.