10614.
433. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
18 000 HUF
48,65 EUR, 52,94 USD
Jelzés nélkül: Vörös nap. Olaj, karton, 50x60 cm. Dekoratív, kissé sérült fakeretben.