Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"

Zahl der Lose: 411

Murai jelzéssel: Álló női akt. Szén, papír. Feltekerve. 59x32 cm
10724.

Rufpreis:
1 200 HUF
Murai jelzéssel: Álló női hátakt. Szén, papír. Feltekerve. Törésnyommal. 59x32 cm
10725.

Rufpreis:
1 200 HUF
10
Murai jelzéssel: Háromkirályok imádása. Szén, papír. Feltekerve. Lapszéli apró sérüléssel. 49x63 cm
10726.

Rufpreis:
1 200 HUF
Murai jelzéssel: Festőiskola. Akvarell, papír. 30x42,5 cm
10727.

Rufpreis:
1 200 HUF
Murai jelzéssel: Bajszos férfi portréja. Akvarell, papír, lapszéli apró szakadásokkal, 39,5x29,5 cm
10728.

Rufpreis:
1 200 HUF
Murai jelzéssel: Ülő hölgy portréja. Akvarell, papír, lapszéli apró szakadásokkal, 38x28,5 cm
10729.

Rufpreis:
1 200 HUF
Murai jelzéssel: Társaság. Vegyes technika, papír, lapszéli apró szakadásokkal, 49x60,5 cm
10730.

Rufpreis:
1 200 HUF
21
Murai jelzéssel: Auvergne környéki táj. Akvarell, papír, lapszéli apró szakadásokkal, 49x60,5 cm
10731.

Rufpreis:
1 200 HUF
Ruszkay jelzéssel: Virágok. Akvarell, papír, kissé sérült, paszpartuban, 55x39 cm
10732.

Rufpreis:
1 200 HUF
Balázs János jelzéssel: Táncosnők, Vegyes technika, karton, 60x49cm
10733.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,92
20,59
Vörös jelzéssel: Virágok. Olaj, farost, enyhén sérült fa keretben, 50x70 cm
10734.

Rufpreis:
14 000 HUF
37,84
41,18
Bíró Gy. jelzéssel: Csavargó, 1972. Olaj, farost, fakeretben, 80×60 cm
10735.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,24
47,06

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF