10732.
433. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
1 200 HUF
3,24 EUR, 3,53 USD
Ruszkay jelzéssel: Virágok. Akvarell, papír, kissé sérült, paszpartuban, 55x39 cm