10735.
433. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
16 000 HUF
43,24 EUR, 47,06 USD
Bíró Gy. jelzéssel: Csavargó, 1972. Olaj, farost, fakeretben, 80×60 cm