10605.
433. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
60 000 HUF
16
Jelzés nélkül (Székely Bertalan?): Tájkép. Olaj, papír. Hátlapján kiállítási raglapokkal: Venezia 1922, Ungheria; Magyar Reprezentatív Kiállítás, Varsó, 1927, művész neve: Székely Bertalan; Műcsarnok, 1927; Lándor Tivadar címkéjével. Üvegezett, sérült fakeretben, 33×43 cm