Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Rufpreis:
14 000HUF
Mein Gebot:
HUF
Beschreibung:
Olvashatatlan jelzéssel, feltehetően XIX. sz. végén működött magyar festő: Pihenő lány, 1880-as évek. Akvarell, papír, kartonra kasírozva. Kissé foltos. Széleinél kissé sérült. 35x25,5 cm