Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign" Zahl der Lose: 269
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3025263
10846
456
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Czene jelzéssel: Nyárvégi esten, Olaj, vászon, keretben 56x46 cm
3025255
10847
456
Hincz jelzéssel: Szürrealista portré. Vegyes technika, papír. keretben 40x50 cm
3025260
10848
456
Vlaszov jelzéssel: Párban, Akvarell, papír,. 34x24 cm
3028902
10849
456
15000
3025361
10850
456
Sassy A jelzéssel: Vízparti táj, 1929. Olaj, karton. Szélén apró sérüléssel. 25×33 cm
3025354
10851
456
Sajó jelzéssel: Enteriőr festményekkel. Tempera, karton, üvegezett fakeretben, 25×35 cm
3024650
10852
456
MCP jelzéssel: Hölgy folyónál. Szén, papír, 30x42 cm
3024648
10853
456
MCP jelzéssel: Női portré. Szén, papír, 42x30 cm
3024643
10854
456
MCP jelzéssel: Kerékpáros. Szén, papír, 42x30 cm
3024640
10855
456
MCP jelzéssel. Csók. Szén, papír, 30x42 cm
3024233
10856
456
Zorkóczy Gy jelzéssel: Kanyargó út. Olaj, karton, fakeretben, 21,5×28,5 cm 3024231
10857
456
Bánfi jelzéssel: Vasútállomás. Olaj, karton, jelzett. Dekoratív fakeretben, 24×33,5 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF