Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3024262
10858
456
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Bartha jelzéssel: Utcarészlet gémeskúttal. Olaj, vászon, fakeretben, 51×61 cm
3024235
10859
456
Harencz J jelzéssel: Malom. Olaj, karton, fakeretben, 19,5×25,5 cm
3024244
10860
456
3200
J Stankiewicz jelzéssel: Krakkói részlet. Tus, papír. Üvegezett fakeretben, 22x18,5 cm
3001061
10861
456
4800
D.F. jelzéssel: Virágok pillangóval. Akvarell, selyem. Dekoratív, üvegezett fakeretben. 24x32 cm
3001090
10862
456
Jóború jelzéssel: Csendélet tájban. Olaj, vászon, kissé sérült. Dekoratív, kissé sérült fakeretben. 53x66 cm
3000771
10863
456
B. Molnár jelzéssel: Csendélet. Olaj, vászon. 40x50 cm. Dekoratív fakeretben. 3000776
10864
456
B. Molnár jelzéssel: Csendélet kupával. Olaj, vászon. 40x50 cm. Dekoratív, sérült fakeretben. 2905640
10865
456
Zsohár F. jelzéssel: Klasszikus táj . Olaj. vászon dekoratív fa keretben 50x65 cm
2905637
10866
456
Kovács Gyula jelzéssel: Virág csendélet. Olaj, vászon, kissé sérült fakeretben. 40x55 cm
2770076
10872
456
Szabó jelzéssel: Anya gyermekével. Olaj, farost. Dekoratív, sérült fakeretben. 55x40 cm 2803624
10877
456
Gáldi B. ? jelzéssel: Széchenyi Lánchíd. Pasztell, papír, sérült üvegezett keretben. 29,5x46 cm 2995834
10878
456
Mező Tamás: Gondolkodó. Tus, papír. 19x15 cm Üvegezett keretben Duplán jelzett
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF