Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3047727
10770
456
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Olvashatatlan jelzéssel: Tücsök lakodalom. Vegyes technika, papír: 27x41 cm
3048292
10772
456
34000
Olvashatatlan jelzéssel (monogram jobbra lent), feltehetően 1970-80 körül: Geometria. Vegyes technika, vászon. Fakeretben. 70×50 cm
3042183
10773
456
Olvashatatlan jelzéssel (Karcza...), XX. sz. eleje: Portré. Olaj, vászon, jelezve balra fent (C. v. Spányik). 47x37,5 cm. Fakeretben. 3044990
10774
456
19000
3048026
10775
456
15000
Olvashatatlan jelzéssel (balra lent): Kislány az udvaron, 1902. Akvarell, papír. Dekoratív, üvegezett fakeretben, 27×38 cm
3048004
10776
456
Jelzés nélkül, XX. sz. első fele: Szénásszekér. Olaj, karton. Hátoldalán akt vázlat. Antik, üvegezett fakeretben, 24×32 cm
3042498
10777
456
28000
Jelzés nélkül, XIX. sz. vége/XX. sz. eleje: Vadász csendélet madarakkal. Olaj, karton. Jobb sarkaiban kissé sérült. Dekoratív fakeretben. 34x45 cm 2749762
10778
456
15000
3047330
10779
456
3 db szocreál, munkásmozgalmi témájú grafika: Forradalmárok röplapot szórnak 1918.XI.16.; Műcsarnok, 1919, Köztulajdonba vett műkincsek első kiállítása.; Landler és Münnich a fronton 1919 május. Rézkarc, karton, jelzett. Foltos. Falra akasztható. 20x29 cm körül (teljes méret: 33,5x48,5 cm) 2197340
10780
456
Mészáros jelzéssel: Csendélet. Olaj, farost, 50,5x56,5 cm 2197349
10781
456
300
Stáhl jelzéssel: Virágcsendélet. Vegyes technika, papír, 58,5x47 cm 3041861
10782
456
Sikuta jelzéssel: Kompozíció. Akvarell, karton, 34×30 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF