Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"

Zahl der Lose: 269

Olvashatatlan jelzéssel, japán művész, XX. sz. vége/XXI sz. eleje: Ornamentika (cím nélkül). Olaj, vászon. Hátoldalán jelzett. 33x24 cm
10758.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

Olvashatatlan jelzéssel, magyar festő, XX. sz. második fele: Napos udvar. Olaj, vászon, dekoratív fakeretben, 40x50 cm
10759.

Rufpreis:
32 000 HUF
86,72
100,00

Jelzés nélkül, XX. sz. vége: Vitorlás. Olaj, vászon, sérült. 70x90 cm
10760.

Rufpreis:
7 500 HUF
20,33
23,44

Jelzés nélkül, XIX. sz.: Vitorlás egy Velence közeli lagunában. Akvarell, ceruza, papír, üvegezett fakeretben, 15x22
10761.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

Holló J jelzéssel, 1930 körül működött magyar festő: Szeptember végén. Akvarell, papír. Hátoldalán Műcsarnok Őszi Tárlat 1931 raglapjával. Üvegezett, korabeli, kissé sérült fakeretben. 27x38 cm
10762.

Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
43,75

Jelzés nélkül, XX. sz. vége/XXI sz. eleje: Absztrakt kompozíció. Pasztell, papír. Paszpartuban. 58x44 cm
10763.

Rufpreis:
5 000 HUF

Kiss J jelzéssel, XX. sz. eleje: Enteriőr festményekkel, 1917. Olaj, karton, sérült. 60x50 cm
10764.

Rufpreis:
8 000 HUF

Olvashatatlan jelzéssel: Expresszionista jelenet. Hidegtű, papír. 22x35 cm. Üvegezett, sérült fakeretben.
10765.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Olvashatatlan jelzéssel, feltehetően felvidéki v. kárpátaljai magyar festő, XX. sz. vége: Csendélet. Olaj, vászon. Dekoratív fakeretben. 46x66 cm
10766.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

10767.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

Kiss jelzéssel: Jelenet. Olaj, vászon. Javított, kissé sérült. 80x100 cm
10768.

Rufpreis:
48 000 HUF
130,08
150,00

Olvashatatlan jelzéssel (Fitz Gyula?): Dávid, 1991. Vegyes technika, papír, jelezve balra lent, üvegezett fakeretben, 38×28 cm
10769.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF