Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3029285
10758
456
15000
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Olvashatatlan jelzéssel, japán művész, XX. sz. vége/XXI sz. eleje: Ornamentika (cím nélkül). Olaj, vászon. Hátoldalán jelzett. 33x24 cm
2898198
10759
456
32000
Olvashatatlan jelzéssel, magyar festő, XX. sz. második fele: Napos udvar. Olaj, vászon, dekoratív fakeretben, 40x50 cm
2968309
10760
456
7500
Jelzés nélkül, XX. sz. vége: Vitorlás. Olaj, vászon, sérült. 70x90 cm
3026464
10761
456
15000
Jelzés nélkül, XIX. sz.: Vitorlás egy Velence közeli lagunában. Akvarell, ceruza, papír, üvegezett fakeretben, 15x22
2967613
10762
456
14000
Holló J jelzéssel, 1930 körül működött magyar festő: Szeptember végén. Akvarell, papír. Hátoldalán Műcsarnok Őszi Tárlat 1931 raglapjával. Üvegezett, korabeli, kissé sérült fakeretben. 27x38 cm
2968321
10763
456
Jelzés nélkül, XX. sz. vége/XXI sz. eleje: Absztrakt kompozíció. Pasztell, papír. Paszpartuban. 58x44 cm
2968334
10764
456
Kiss J jelzéssel, XX. sz. eleje: Enteriőr festményekkel, 1917. Olaj, karton, sérült. 60x50 cm
2867267
10765
456
Olvashatatlan jelzéssel: Expresszionista jelenet. Hidegtű, papír. 22x35 cm. Üvegezett, sérült fakeretben. 3042961
10766
456
Olvashatatlan jelzéssel, feltehetően felvidéki v. kárpátaljai magyar festő, XX. sz. vége: Csendélet. Olaj, vászon. Dekoratív fakeretben. 46x66 cm
2965850
10767
456
3045268
10768
456
48000
Kiss jelzéssel: Jelenet. Olaj, vászon. Javított, kissé sérült. 80x100 cm
3047090
10769
456
15000
Olvashatatlan jelzéssel (Fitz Gyula?): Dávid, 1991. Vegyes technika, papír, jelezve balra lent, üvegezett fakeretben, 38×28 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF