Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"

Zahl der Lose: 269

10744.

Rufpreis:
120 000 HUF
325,20
375,00

Olvashatatlan jelzéssel (jelezve jobbra lent), XX. sz eleje: Velencei részlet. Olaj, fa. 32,5x23 cm
10745.

Rufpreis:
50 000 HUF
135,50
156,25

Jelzés nélkül, XX. sz. közepe: Szocreál világ. Olaj, vászon. Sérült. Vakráma nélkül. Összehajtva. 200x246 cm
10746.

Rufpreis:
80 000 HUF
216,80
250,00

10747.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

10748.

Rufpreis:
28 000 HUF
75,88
87,50

10749.

Gelöscht

Szily jelzéssel, magyar festő, XX. sz eleje: Csendélet Regalia media szivarosdobozzal és Világ c. újsággal, 1918. Olaj, karton. Dekoratív fakeretben, hátoldalán Handelsmann budapesti képkeretező korabeli címkéjével. 50x60 cm
10752.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

Jelzés nélkül, XIX. sz. első fele: Gonzagai Szent Alajos. Akvarell, papír. Üvegezett fakeretben. 14x9 cm
10753.

Rufpreis:
30 000 HUF
81,30
93,75

Jelzés nélkül, feltehetően XX. sz. első fele: Hölgy virágos parkban. Olaj. vászon, 60x80 cm. Dekoratív fakeretben.
10754.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

10755.

Rufpreis:
44 000 HUF
119,24
137,50

Jelzés nélkül, XX. sz. első fele: Csendélet. Olaj, vászon. 43x56 cm. Dekoratív fakeretben.
10756.

Rufpreis:
13 000 HUF
35,23
40,63

Jelzés nélkül, XX. sz .első fele: Csendélet. Olaj, papír. 18x14 cm. Üvegezett, dekoratív fakeretben.
10757.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF