Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2825654
10834
456
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Sztelek jelzéssel: Hegyvidéki táj. Olaj, vászon. Javított. Kissé sérült. 70x100 cm. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE! 2808258
10835
456
MCP jelzéssel: Tájkép. Olaj, farost. Kissé vetemedett. 55x79 cm 2797499
10836
456
Kántor L jelzéssel: Képzelt táj. Vegyes technika, papír. 27x18 cm
2890989
10837
456
Kárpáthy Jenő jelzéssel: Vitorlások. Olaj, vászon. Javított. 60,5x70 cm
2966706
10838
456
Schéner jelzéssel: Holdfény a pálmafák felett. Olaj, farost, fakeretben, 50x69 cm
2959166
10839
456
Márffy Ödön jelzéssel: Fenyves. Akvarell, papír, üvegezett fakeretben, 38×24 cm
2994935
10840
456
Inese jelzéssel: Ház a tájban. Olaj, vászon, jelzett. Fakeretben, 53x60 cm 2871919
10841
456
55000
L. Stephan jelzéssel: Hazafelé. Olaj, vászon. 61x91 cm. Sérült. Dekoratív, áttört fakeretben. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE!
2937840
10842
456
K Stokman jelzéssel: Őz, gidájával Litográfia, papír. 23x18 cm Üvegezett keretben
3023307
10843
456
Granerito jelzéssel: Torreádor. Olaj, farost, jelzett, sérült keretben 27x21 cm
3023128
10844
456
Snels J. Holland életkép. Festett üveg. Ólom keretben 20x16 cm
3023111
10845
456
15000
Nagy István jelzéssel: Szentivánéji tánc. Pasztel. papír. 24x34 cm Üvegezett keretben Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF