Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"

Zahl der Lose: 269

Gott jelzéssel: Vízparti panoráma. Olaj, farost, dekoratív fa keretben, 40x30 cm
10915.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

NSK 99 jelzéssel: Nyár és déli szél. Olaj, farost. 48x48cm
10916.

Rufpreis:
11 000 HUF
29,81
34,38

E. L. 906 jelzéssel (Ernst Liebermann?): Női alak tájban. Tus, papír. Üvegezett, sérült fakeretben. 36x27 cm.
10917.

Rufpreis:
24 000 HUF
65,04
75,00

Munkácsy jelzéssel: Fejek. Ceruza, papír. Bal alsó sarkában sérült. Üvegezett fakeretben. 29x22,5 cm
10918.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

Neogrády A jelzéssel: Táj. Olaj, vászon. Dekoratív, sérült fakeretben. 52x120 cm. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION IN OUR OFFICE!
10919.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

Gábor J. jelzéssel (Gábor Jenő?): Portré. Szén, papír. Üvegezett, sérült fakeretben. 34x25 cm
10920.

Rufpreis:
8 000 HUF

Marosi E. jelzéssel, Rembrandt után: Vízparti jelenet. Olaj, vászon, kissé sérült. Dekoratív, sérült fakeretben. 50x60 cm
10921.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

Telepy K jelzéssel: Vízparti jelenet. Olaj, falemez. Dekoratív, kissé sérült fakeretben. 30×40 cm
10922.

Rufpreis:
12 000 HUF

Vén jelzéssel: Csendélet. Olaj, karton. Fakeretben. 40×30 cm
10923.

Rufpreis:
8 000 HUF

Kmetty jelzéssel: Női akt. Szén, papír. 61×49,5 cm
10924.

Rufpreis:
4 000 HUF

Domanovszky jelzéssel: Csendélet. Olaj, vászon. 46×38 cm
10925.

Rufpreis:
4 000 HUF

Mednyánszky jelzéssel: Mesebeli táj. Tus, papír. Üvegezett fakeretben. 19×13,5 cm
10926.

Rufpreis:
3 400 HUF
9,21
10,63

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF