Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2834858
10818
456
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
I. Galit...68 jelzéssel: Anonymus. Grafit, papír, keretben, 23,5x21 cm
2990093
10819
456
5500
Hatvani Emecz jelzéssel: Csendélet, 1948. Olaj, vászon, sérült. Dekoratív, sérült fakeretben. 60x80 cm 2990108
10820
456
5500
Hatvani Emecz jelzéssel: Csendélet, 1948. Olaj, vászon, Dekoratív, sérült fakeretben. 61x80 cm 2986025
10821
456
Kassai Varga jelzéssel, XX. sz. első fele/közepe: Táj. Olaj, vászon. Sérült. 37,5x48 cm
3005036
10822
456
Szőnyi I. jelzéssel: Utcán. Akvarell, papír. Üvegezett fa keretben. 20,5x30 cm. 2933143
10823
456
Szurcsik jelzéssel: Arc. Ceruza, papír, paszpartuban. 26x33 cm
2872796
10824
456
5500
Barta jelzéssel: Kártyázók. Rézkarc, papír. 18x37 cm.
3031472
10825
456
3400
E. H. Fehér (?) jelzéssel: Müncheni városháza égése, hidegtű, papír, számozott (18/50), 32x24,5 cm
2814833
10826
456
Poll H jelzéssel: Csendélet. Vegyes technika, papír. Üvegezett, sérült fa keretben. 34x23,5 cm
2966071
10827
456
JS jelzéssel: La Bégude (Franciaország). Akvarell, papír. Dekoratív, üvegezett fakeretben. 43,5x31,5 cm
2935609
10832
456
Koszkol Jenő jelzéssel: Vitorlás. Olaj, vászon, kartonra kasírozva. 39x67 cm
2935608
10833
456
Balla B jelzéssel: Vízparti táj. Olaj, vászon, sérült. 44x56,5 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF