Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"

Zahl der Lose: 269

Molnár C. Pál (1894-1981): Torzó. Fametszet, papír, utólagos jelzéssel, paszpartuban, 14,5×8 cm
10797.

Rufpreis:
3 000 HUF

K. Kovács jelzéssel (Kézdi-Kovács László): Fiatal férfi portré. Ceruza, papír, hajtásnyomokkal, apró sérüléssel, foltos. 26x18 cm.
10798.

Rufpreis:
2 400 HUF

Vértes Marcell (1895-1961): Tánc, nyomat, papír, paszpartuban, jelzés nélkül, 11×15 cm
10799.

Rufpreis:
3 000 HUF

Vogel Eric (1907-1996): Táncosok, 3 db nyomat, paszpartuban, jelzés nélkül, 10,5×5,5 cm
10800.

Rufpreis:
4 000 HUF

Kéthelyi jelzéssel: Gólyák. Olaj, karton. Sérült fakeretben. 35x50 cm.
10808.

Rufpreis:
4 000 HUF

T. S. Henry jelzéssel: Séta. Olaj, karton, fakeretben. 41×60 cm.
10810.

Rufpreis:
5 000 HUF

Kiss János jelzéssel: Anya és gyermeke. Linómetszet, papír. kartonra kasírozva. 26x30 cm
10811.

Rufpreis:
2 000 HUF

Varga jelzéssel (Varga Nándor Lajos?): Kora reggel. Akvarell, papír, paszpartuban. 23,5x32 cm
10812.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Z Y jelzéssel: Virágok. Olaj, farost. . 34x23cm, sérült keretben.
10814.

Rufpreis:
100 HUF
0,27
0,31

Kádár jelzéssel: Vízparti táj. Olaj, vászon. Dekoratív, kissé sérült fakeretben. 50×60 cm.
10815.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

Szecsődy jelzéssel: Vízparti város. Olaj, falemez, fakeretben. 14x20 cm.
10816.

Rufpreis:
10 000 HUF

Háry Gy (?) jelzéssel: Abbázia. Olaj, karton. Dekoratív fakeretben. 20x26 cm
10817.

Rufpreis:
12 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF