10755.
Beendet 456. Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
44 000 HUF
119,24 EUR, 137,50 USD
Jelzés nélkül, XX. sz. eleje, hódmezővásárhelyi iskola: Alföldi táj. Olaj, vászon. Üvegezett fakeretben. 46x66 cm.