10762.
Beendet 456. Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
14 000 HUF
37,94 EUR, 43,75 USD
Holló J jelzéssel, 1930 körül működött magyar festő: Szeptember végén. Akvarell, papír. Hátoldalán Műcsarnok Őszi Tárlat 1931 raglapjával. Üvegezett, korabeli, kissé sérült fakeretben. 27x38 cm