Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2567961
10604
418
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Olvashatatlan jelzéssel: Balerina. Olaj, vászon. Dekoratív, sérült fa keretben. 80x61,5 cm 2527710
10605
418
Olvashatatlan jelzéssel: Női portré. Pasztell, papír. Üvegezett fa keretben, 63×49 cm
2522828
10606
418
Olvashatatlan jelzéssel: Anya gyermekével. Linómetszet, papír. Üvegezett keretben, 17,5×10 cm
2602116
10607
418
Olvashatatlan (... Rita) jelzéssel: Virágok. Olaj, vászon, 50x70 cm
2602117
10608
418
Olvashatatlan (... Rita) jelzéssel: Női portré. Olaj, vászon, 70x50 cm 2636158
10609
418
Figl jelzéssel: Szerelmesek vitorláson. Olaj, vászon. Körbevágott levelezőlapra kasírozva, szélén kis sérüléssel, 8,5x7,5 cm 2576086
10610
418
Olvashatatlan jelzéssel (jobbra lent): Félix Dzerzsinszkij arcképe. Szén, papír. Üvegezett, sérült fa keretben. 42x42 cm
2575912
10611
418
Olvashatatlan jelzéssel: Torzonborz alak. Toll, papír. Üvegezett fa keretben, 21x8,5 cm 2543347
10612
418
Olvashatatlan jelzéssel: Kalapos portréja. Olaj, karton. Dekoratív, üvegezett, sérült fa keretben, 38,5×43 cm
2543336
10613
418
Olvashatatlan jelzéssel: Balatonkenesei ház, 1941. Szén, papír, üvegezett fa keretben, 16×21 cm 2543155
10614
418
Olvashatatlan (... Horváth) jelzéssel: Portré, 1955. Olaj, vászon, sérült. 60×50 cm
2538017
10615
418
Olvashatatlan jelzéssel: Balatonkenese, 1941. Szén, papír, üvegezett fa keretben, 16×21 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF