Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2599725
10628
418
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Olvashatatlan jelzéssel: Bécsi opera. Rézkarc, papír, üvegezett keretben. 13X12,5cm 2599174
10629
418
Olvashatatlan jelzéssel: Női akt. Szén, kartonra kasírozott vászon. Keret nélkül, apró sérülésekkel. 50x70cm
2554843
10630
418
Olvashatatlan jelzéssel: Kéreg I, 2004. Hidegtű, papír, jelzett, művészpéldány E.A. III/VI. számozással. 10×14,5 cm
2571545
10631
418
5500
Olvashatatlan jelzéssel: Gyümölcs csendélet. Fém nyomódúc. 30x40cm
2503525
10632
418
Azonosítatlan jelzéssel: Gyimesi házak. Linómetszet, papír. Jelzett, számozott (4/50), üvegezett keretben, 19,5x13,5 cm
2588755
10633
418
Olvashatatlan jelzéssel: Kirchsee von Benedikt. Olaj, vászon, kopott, sérült fakeretben. 40x50cm XX. század közepe, Müncheni iskola. A Kirchsee egy felső-bajorországi tó, amely a Kloster Reutberg kolostor és sörfőzde közelében található a Sachsenkam községben, Münchentől mintegy 30 km-re délre.
2588655
10634
418
22000
Olvashatatlan jelzéssel: Kártyavető nő, 1920 körül. Szén, papír. Üvegezett, sérült, fakeretben. 46x40cm
2547279
10635
418
Olvashatatlan jelzéssel: Shine Blue. Rézkarc, papír, üvegezett keretben. 33x49cm
2294261
10636
418
Olvashatatlan jelzéssel: Karikatúra, tus-akvarell, papír, 15×11 cm
2636172
10637
418
Olvashatatlan jelzéssel: Baromfiudvar. Akvarell, papír. Üvegezett, kissé sérült fakeretben. 34x23 cm
2636221
10638
418
Olvashatatlan jelzéssel: Csendélet. Olaj, farost. Fakeretben, 35x28 cm
2638888
10639
418
Olvashatatlan jelzéssel: Vízparti város (Németország?). Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett fa keretben, 22,5×17 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF