Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2633447
10652
418
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Olvashatatlan jelzéssel: Női akt. Olaj, karton. 55X42 cm. Fakeretben
2629785
10653
418
Olvashatatlan jelzéssel: Rózsaszín akt. Olaj, farost. 70×50 cm 2633306
10654
418
Olvashatatlan jelzéssel: Vízparti naplemente. Olaj, vászon, sérült, kartonon. 37X41 cm. Dekoratív, sérült fakeretben 2634986
10655
418
Olvashatatlan jelzéssel: Fákkal szegélyezett út. Rézkarc, papír. Kissé sérült, lap széle foltos. 20,5x29 cm
2635003
10656
418
Olvashatatlan jelzéssel: Tavaszi virágzás. Olaj, farost, 30×40 cm 2635007
10657
418
Olvashatatlan jelzéssel: Vízparti város. Akvarell, papír, 30×42 cm
2635163
10658
418
Olvashatatlan jelzéssel: Hölgy enteriőrben. Olaj, karton. Üvegezett fakeretben. 20x22,5 cm
2635178
10659
418
Olvashatatlan (Gina?) jelzéssel: Tulipánok. Olaj, karton. Keretben. 60x50 cm
2630950
10660
418
Olvashatatlan jelzéssel: Liszt Ferenc. Rézkarc, papr. Üvegezett, kopott fakeretben, 20x17 cm 2630955
10661
418
Olvashatatlan jelzéssel: Női akt . Olaj, vászon, sérült. Sérült keretben, 50x40 cm 2630954
10662
418
Olvashatatlan jelzéssel: Női akt . Olaj, vászon, sérült. Sérült keretben, 50x40 cm 2632870
10663
418
4800
Olvashatatlan jelzéssel: Lengyel festő: Tájkép házakkal. Olaj, farost. Dekoratív keretben. 14x16cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF