Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"

Zahl der Lose: 342

Olvashatatlan (Vidor Valéry?) jelzéssel: Roueni katedrális. Színes rézkarc, papír, jelzett. Hátoldalán Árverési Csarnok raglappal és töredékes címkén feliratozott. Üvegezett, sérült fakeretben, 18×13 cm
10640.

Rufpreis:
3 000 HUF

Olvashatatlan jelzéssel: Kilátás. Akvatinta, papír, kartonon. 29×38,5 cm
10641.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

Olvashatatlan jelzéssel: Pest-Buda. Szitanyomat, papír, számozott: 47/100. Paszpartuban 26x37 cm
10642.

Rufpreis:
4 000 HUF

Olvashatatlan jelzéssel, XX. sz. eleji kínai alkotó: Virágok. Akvarell, papír. Foltos, feltekerve. 34x125 cm
10643.

Rufpreis:
5 000 HUF

Olvashatatlan jelzéssel: Csendélet, 1907. Olaj, vászon, sérült, 34x25 cm
10644.

Rufpreis:
4 000 HUF

Olvashatatlan jelzéssel: Kisbaba cicával. Rézkarc, papír. 18x23 cm
10645.

Rufpreis:
2 800 HUF

Olvashatatlan jelzéssel: Pancsikoló kislányok. Színezett rézkarc, papír. 15x19 cm
10646.

Rufpreis:
2 800 HUF

Olvashatatlan jelzéssel: Vízparti táj. Olaj, vászon, kartonon, 30x42 cm
10647.

Rufpreis:
5 000 HUF

Olvashatatlan jelzéssel: Gesztusok. Vegyes technika, kollázs, papír. 20X27 cm. Üvegezett fakeretben.
10648.

Rufpreis:
3 000 HUF

Olvashatatlan jelzéssel: Hegyvidéki táj. Olaj, vászon, javított. 27X32 cm. Dekoratív, kissé sérült fakeretben.
10649.

Rufpreis:
3 000 HUF

Olvashatatlan (Kli...) jelzéssel: Napfényes táj. Olaj, karton. 28X40,5 cm. Dekoratív fakeretben.
10650.

Rufpreis:
6 000 HUF

Olvashatatlan jelzéssel: Virágok. Akvarell, papír. 38X24,5 cm. Üvegezett fakeretben.
10651.

Rufpreis:
4 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF