Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2638893
10640
418
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Olvashatatlan (Vidor Valéry?) jelzéssel: Roueni katedrális. Színes rézkarc, papír, jelzett. Hátoldalán Árverési Csarnok raglappal és töredékes címkén feliratozott. Üvegezett, sérült fakeretben, 18×13 cm
2639838
10641
418
Olvashatatlan jelzéssel: Kilátás. Akvatinta, papír, kartonon. 29×38,5 cm 2639868
10642
418
Olvashatatlan jelzéssel: Pest-Buda. Szitanyomat, papír, számozott: 47/100. Paszpartuban 26x37 cm
2640028
10643
418
Olvashatatlan jelzéssel, XX. sz. eleji kínai alkotó: Virágok. Akvarell, papír. Foltos, feltekerve. 34x125 cm 2640181
10644
418
Olvashatatlan jelzéssel: Csendélet, 1907. Olaj, vászon, sérült, 34x25 cm
2640216
10645
418
Olvashatatlan jelzéssel: Kisbaba cicával. Rézkarc, papír. 18x23 cm
2640220
10646
418
Olvashatatlan jelzéssel: Pancsikoló kislányok. Színezett rézkarc, papír. 15x19 cm
2557298
10647
418
Olvashatatlan jelzéssel: Vízparti táj. Olaj, vászon, kartonon, 30x42 cm
2633419
10648
418
Olvashatatlan jelzéssel: Gesztusok. Vegyes technika, kollázs, papír. 20X27 cm. Üvegezett fakeretben. 2633420
10649
418
Olvashatatlan jelzéssel: Hegyvidéki táj. Olaj, vászon, javított. 27X32 cm. Dekoratív, kissé sérült fakeretben. 2633434
10650
418
Olvashatatlan (Kli...) jelzéssel: Napfényes táj. Olaj, karton. 28X40,5 cm. Dekoratív fakeretben. 2633445
10651
418
Olvashatatlan jelzéssel: Virágok. Akvarell, papír. 38X24,5 cm. Üvegezett fakeretben.
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF