Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2635202
10592
418
4600
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Olvashatatlan jelzéssel, feltehetően XX: sz. eleje: Hölgy népviseletben. Akvarell, papír, jelzés nélkül, hátoldalán Orsz. M. Kir. Iparművészeti Főiskola bélyegzőjével, széle kissé sérült, 20×21 cm 2542360
10593
418
Olvashatatlan jelzéssel: Balatonkenese. Szén, papír, üvegezett fa keretben, 16×21 cm 2405913
10594
418
Olvashatatlan jelzéssel: Rajzoló nő. Ceruza, papír. Üvegezett fa keretben. 30×42 cm
2358614
10595
418
Olvashatatlan jelzéssel: Két pezsgős pohár. Litográfia, papír, , számozott (18/19). Üvegezett fa keretben, 29x22,5 cm
2598096
10596
418
Olvashatatlan jelzéssel: Bécs, Karlskirche. Színezett rézkarc, papír, keret nélkül, 11,5x10cm
2585521
10597
418
Olvashatatlan jelzéssel: Vízparti táj. Színezett rézkarc, selyem. Üvegezett fa keretben. 21x13,5 cm
2617962
10598
418
Olvashatatlan jelzéssel: Gyermekek a tűznél. Pasztel, papír. Jelzett. ÜVegezett keretben. 27x16 cm
2606486
10599
418
Olvashatatlan (Sándor Antal?) jelzéssel: Csendélet. Olaj, vászon, sérült Dekoratív, kissé sérült fakeretben. 30x49 cm.
2618332
10600
418
Olvashatatlan (Balogh?) jelzéssel: Két fa. Vegyes technika, vászon, faroston. Hátoldalán Képcsarnok címkével. Fa keretben. 40x59 cm 2558869
10601
418
Olvashatatlan jelzéssel: Csendélet. Monotípia, papír. Üvegezett, sérült fa keretben, 39,5×24,5 cm
2602163
10602
418
Olvashatatlan jelzéssel: Egy ... nap. Linómetszet, papír, paszpartuban. 29,5x21,5 cm.
2602205
10603
418
Olvashatatlan jelzéssel: Halasi szélmalom. Linómetszet, papír, jelzett, sérült, foltos, kartonra kasírozva, 29×41 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF