Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2576008
10688
418
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Jelzés nélkül: Piros, sárga, zöld. Akril, papír. Plexiüvegezett fa keretben, 35x25 cm
2405902
10689
418
900
Jelzés nélkül: Csónakázók. Rézkarc, papír. Üvegezett fa keretben. 23x18 cm 2538148
10690
418
Jelzés nélkül: Kisfiú. Vegyes technika, papír. Üvegezett fa keretben, 20x28 cm
2538059
10691
418
Jelzés nélkül: Csendélet. Kollázs, papír. Üvegezett fa keretben, 28x19 cm
2537964
10692
418
Jelzés nélkül: Női portré. Ceruza, papír. Üvegezett keretben. 22,5x15 cm 2538327
10693
418
Jelzés nélkül: Pipázó és újságolvasó. Olaj, karton. Dekoratív, kissé sérült keretben, 25x36 cm
2543254
10694
418
Jelzés nélkül: Két lovaskatona díszegyenruhában. Akvarell, papír. Dekoratív, üvegezett fa keretben. 16x20 cm 2563669
10695
418
Jelzés nélkül: Ámor. Olaj, falemez. Hátoldalán "Benczur után 1955" felirattal. Dekoratív, sérült fa keretben. 10,5x9 cm 2560612
10696
418
Jelzés nélkül: Téli táj. Tempera, papír. Üvegezett fa keretben. 24x17,5 cm
2556345
10697
418
4400
Jelzés nélkül, feltehetően a XX. sz. első felében működött festő alkotása: Cicák. Olaj, vászon, sérült. 42×47 cm
2555793
10698
418
Jelzés nélkül: Elegáns bécsi enteriőr, 1944. Akvarell, papír. Dekoratív, kissé sérült üvegezett fa kereteben, 30,5×42,5 cm.
2606414
10699
418
Jelzés nélkül, feltehetően távol-keleti művész alkotása: Táj csónakkal. Akvarell, selyem. 25x20 cm. Üvegezett, kopott fakeretben.
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF