Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"

Zahl der Lose: 342

Jelzés nélkül: Piros, sárga, zöld. Akril, papír. Plexiüvegezett fa keretben, 35x25 cm
10688.

Rufpreis:
1 400 HUF

Jelzés nélkül: Csónakázók. Rézkarc, papír. Üvegezett fa keretben. 23x18 cm
10689.

Rufpreis:
900 HUF
2,44
2,81

Jelzés nélkül: Kisfiú. Vegyes technika, papír. Üvegezett fa keretben, 20x28 cm
10690.

Rufpreis:
1 600 HUF

Jelzés nélkül: Csendélet. Kollázs, papír. Üvegezett fa keretben, 28x19 cm
10691.

Rufpreis:
1 000 HUF

Jelzés nélkül: Női portré. Ceruza, papír. Üvegezett keretben. 22,5x15 cm
10692.

Rufpreis:
2 000 HUF

Jelzés nélkül: Pipázó és újságolvasó. Olaj, karton. Dekoratív, kissé sérült keretben, 25x36 cm
10693.

Rufpreis:
3 000 HUF

Jelzés nélkül: Két lovaskatona díszegyenruhában. Akvarell, papír. Dekoratív, üvegezett fa keretben. 16x20 cm
10694.

Rufpreis:
3 000 HUF

Jelzés nélkül: Ámor. Olaj, falemez. Hátoldalán "Benczur után 1955" felirattal. Dekoratív, sérült fa keretben. 10,5x9 cm
10695.

Rufpreis:
2 000 HUF

Jelzés nélkül: Téli táj. Tempera, papír. Üvegezett fa keretben. 24x17,5 cm
10696.

Rufpreis:
1 200 HUF

Jelzés nélkül, feltehetően a XX. sz. első felében működött festő alkotása: Cicák. Olaj, vászon, sérült. 42×47 cm
10697.

Rufpreis:
4 400 HUF
11,92
13,75

Jelzés nélkül: Elegáns bécsi enteriőr, 1944. Akvarell, papír. Dekoratív, kissé sérült üvegezett fa kereteben, 30,5×42,5 cm.
10698.

Rufpreis:
8 000 HUF

Jelzés nélkül, feltehetően távol-keleti művész alkotása: Táj csónakkal. Akvarell, selyem. 25x20 cm. Üvegezett, kopott fakeretben.
10699.

Rufpreis:
4 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF