10597.
Beendet 418. Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
2 000 HUF
5,42 EUR, 6,25 USD
Olvashatatlan jelzéssel: Vízparti táj. Színezett rézkarc, selyem. Üvegezett fa keretben. 21x13,5 cm