10612.
Beendet 418. Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
3 000 HUF
8,13 EUR, 9,38 USD
Olvashatatlan jelzéssel: Kalapos portréja. Olaj, karton. Dekoratív, üvegezett, sérült fa keretben, 38,5×43 cm