Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2500542
10508
418
3800
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
DKL (?) jelzéssel: Napfényes kert. Akvarell papír, üvegezett fa keretben. Lap széle kissé sérült. 20,5×29 cm. 2452787
10509
418
Erdélyi jelzéssel, 2 db mű egy paszpartuban: Vizes ember. Rézkarc, papír, jelzett, művészpéldány P.A., jelzéssel, 14,5x9,5 cm
2473839
10510
418
Viola jelzéssel: Hegyvidéki táj. Akvarell, papír, 21,5×30,5 cm
2458429
10511
418
Tátrai jelzéssel: Ébredés. Linó, papír, 24×15 cm
2452785
10512
418
Erdélyi jelzéssel, 2 db mű egy paszpartuban: Krissz. Hidegtű, papír, jelzett, művészpéldány P.A., jelzéssel, 10×14,5 cm
2452768
10513
418
Erdélyi jelzéssel, 2 db mű egy paszpartuban: Tűzőgép. Hidegtű, papír, jelzett, művészpéldány P.A. jelzéssel, 10×14,5 cm
2452829
10514
418
Erdélyi jelzéssel: Illusztráció. Repesztés, papír, jelzett, 15×26 cm
2473871
10515
418
Bán Illés jelzéssel: Férfi portré. Szén, papír. Lap teteje kissé sérült. 43x30,5 cm
2365336
10516
418
11000
Gruber 958 jelzéssel: Csendélet. Vegyes technika, papír, üvegezett fa keretben, 13×17,5 cm
2609572
10517
418
Ian Woodrow: A gomba család. Ceruza, papír, jelzett, alja kissé gyűrött 30x40 cm
2617816
10518
418
Méry jelzéssel: 2 db grafika 19x22 cm, 20x30 cm
2422077
10519
418
Berceli (?) jelzéssel: Őszi erdő. Olaj, vászon, restaurált. Dekoratív, sérült keretben, 61×80 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF