Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2506176
10520
418
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Czencz jelzéssel: Női portré. Akvarell, papír. 50x34,5 cm
2440748
10521
418
Lázár Kriszti jelzéssel: Őszi kertben. Vegyes technika, papír, jelzett, 19,5x28,5 cm hullámos, keret nélkül, kopott paszpartuban.
2547199
10522
418
Becer Zoltán jelzéssel: Erdő. Olaj, karton, keret nélkül. 46x59cm
2568483
10523
418
Gimmermann jelzéssel: Erdélyi templom. Akvarell, papír. Üvegezett fakeretben. Sérült!! 26x33cm 2590802
10524
418
Berkes Gyula 949 jelzéssel. : Tóparti házak. Akvarell, papír, keret nélkül, a festék több helyen lekopott, foltos 23,5x31 cm
2590807
10525
418
Berkes Gyula 944 jelzéssel: Alpesi táj. Akvarell, papír, keret nélkül, a festék több helyen lekopott, foltos 24,5x32,5 cm
2590814
10526
418
Berkes Gyula 945 jelzéssel: Téli házak. Akvarell, papír, keret nélkül, a festék több helyen lekopott, foltos, szakadt 29x42 cm
2590817
10527
418
Berkes Gyula 951 jelzéssel: Alpesi tó. Akvarell, papír, keret nélkül, a festék több helyen lekopott, foltos, szakadt 32x42 cm 2505548
10528
418
2468042
10529
418
Nagy G jelzéssel: Vízparti séta. Olaj, vászon, apró sérüléssel (lyukkal), 24×36 cm 2611032
10530
418
Czillik Jelzéssel: Táj. Olaj, vászon, jelzett, kissé sérült. Sérült fa keretben, 60x80 cm 2632858
10531
418
Koszta jelzéssel: Csendélet. Olaj, karton. Jelzett. Sérült fa keretben. 31,5×25 cm. Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF