10610.
Beendet 418. Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
1 600 HUF
4,34 EUR, 5,00 USD
Olvashatatlan jelzéssel (jobbra lent): Félix Dzerzsinszkij arcképe. Szén, papír. Üvegezett, sérült fa keretben. 42x42 cm