Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 439

17387.

Rufpreis:
1 000 HUF

17388.

Rufpreis:
1 000 HUF

Monumenta Literarum II. sorozat 12 füzete (1-4,6,8-12.) (Bp.,1982, Magvető.) Papírkötésben, a 12. füzet hátsó borítója szakadt, hiányos, egyébként jó állapotban.
17389.

Rufpreis:
1 000 HUF

Egy banánosládányi vegyes könyv, különféle témákkal, különféle kiadásban, változó állapotban.
17390.

Rufpreis:
1 000 HUF

Alexandra Rachmanova: Gyermekkorom. Fordította: Benedek Marcell. Bp.,é.n.,Dante. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kopottas borítóval.
17391.

Rufpreis:
1 600 HUF

17392.

Rufpreis:
8 000 HUF

Kóbor József: Ösvény a csillagok alatt. Versek. Bp.,2003, Kairosz. Kiadói papírkötés.
17393.

Rufpreis:
800 HUF

Balázs Béla: Az én utam. Versek. Bp.,1958, Szépirodalmi Könyvkiadó. Kiadói egészvászon-kötés, jó állapotban.
17394.

Rufpreis:
800 HUF

Richard Wagner: A Nibelung gyűrűje. Ismerteti Fodor Gyula. Bp.,1936,Singer és Wolfner. Kiadói papírkötés, szakadt borítóval.  Fodor Gyula (1890-1948) zenekritikus, zenei író, szerkesztő által dedikált példány Pichler Ottó, a Singer és Wolfner kiadó igazgatójának részére.
17395.

Rufpreis:
3 000 HUF

17396.

Rufpreis:
1 000 HUF

17397.

Rufpreis:
1 600 HUF

Szabó Dezső: Mesék a kacagó emberről és három elbeszélés. Bp., 1919. Táltos, 134+2 p. Első kiadás. Átkötött félvászon-kötés.
17398.

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF