https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 439

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Molnár Ferenc: Ketten beszélnek. (Tárcák, rajzok.) Bp., é.n., Franklin. Egészvászon-kötés, kissé foltos felső lapszélekkel, 1916-os tulajdonosi névbejegyzéssel.
1
17375.

Molnár Ferenc: Ketten beszélnek. (Tárcák, rajzok.) Bp., é.n., Franklin. Egészvászon-kötés, kissé foltos felső lapszélekkel, 1916-os tulajdonosi névbejegyzéssel.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 800 HUF
4,88
EUR
,
5,63
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Hodossy Gida: Válogatott költeményei. Bp., 1936, "Pátria". Korabeli kissé viseltes kartonált papírkötés, ex libris-szel. Ajándékozási sorokkal.
1
17376.

Hodossy Gida: Válogatott költeményei. Bp., 1936, "Pátria". Korabeli kissé viseltes kartonált papírkötés, ex libris-szel. Ajándékozási sorokkal.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Darnay Kálmán: Testőrszerelmek. Bp., é.n., Pantheon Irodalmi Intézet Rt. Második kiadás. Korabeli kissé kopottas kartonált papírkötés, pár lap széle kissé foltos, ajándékozási sorokkal. A szerző által aláírt.
1
17377.

Darnay Kálmán: Testőrszerelmek. Bp., é.n., Pantheon Irodalmi Intézet Rt. Második kiadás. Korabeli kissé kopottas kartonált papírkötés, pár lap széle kissé foltos, ajándékozási sorokkal. A szerző által aláírt.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
5 000 HUF
13,55
EUR
,
15,63
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Ladó János: Magyar utónévkönyv. Bp., 1984. Akadémiai. Egészvászon kötés, papír védőborítóval
1
17378.

Ladó János: Magyar utónévkönyv. Bp., 1984. Akadémiai. Egészvászon kötés, papír védőborítóval

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
900 HUF
2,44
EUR
,
2,81
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Tamási Áron: Ábel a rengetegben. Bp., 1934, Révai. Kissé kopott vászonkötésben.
1
17379.

Tamási Áron: Ábel a rengetegben. Bp., 1934, Révai. Kissé kopott vászonkötésben.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
800 HUF
2,17
EUR
,
2,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Babits Mihály: Az európai irodalom története. Bp.,é.n., Nyugat. Kiadói egészvászon-kötésben. Ex librissel
1
17380.

Babits Mihály: Az európai irodalom története. Bp.,é.n., Nyugat. Kiadói egészvászon-kötésben. Ex librissel

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 600 HUF
4,34
EUR
,
5,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Karriérek sorozat 3 kötete, Balla Ignác: Edison. Budapest, 1912. Cholnoky Jenő: Nagy Tudósok; Amerika koronázatlan királyai. Karriérek Kiadóhivatala. Aranyozott egészvászon kötésben, jó állapotban
1
17381.

Karriérek sorozat 3 kötete, Balla Ignác: Edison. Budapest, 1912. Cholnoky Jenő: Nagy Tudósok; Amerika koronázatlan királyai. Karriérek Kiadóhivatala. Aranyozott egészvászon kötésben, jó állapotban

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Széchenyi. A magyarság hódolása a legnagyobb magyar születésének százötvenedik évfordulóján. Bp., 1942, Athenaeum, 330 p.+31 t. Kiadói dombornyomású egészvászon-kötésben, javított gerinccel, kötéssel, 3 hiányzó illusztrációval (Horthy Miklós (4. oldal), Bárdossy László (6. oldal), Országos Széchényi Emlékünnep a pesti Vigadóban (8. oldal.))
1
17382.

Széchenyi. A magyarság hódolása a legnagyobb magyar születésének százötvenedik évfordulóján. Bp., 1942, Athenaeum, 330 p.+31 t. Kiadói dombornyomású egészvászon-kötésben, javított gerinccel, kötéssel, 3 hiányzó illusztrációval (Horthy Miklós (4. oldal), Bárdossy László (6. oldal), Országos Széchényi Emlékünnep a pesti Vigadóban (8. oldal.))

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Jókai Mór: Véres könyv. Csataképek a keleti háborúból. Jókai Mór összes művei. Nemzeti Kiadás XIX. kötet. Bp.,1894, Révai. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, Gottermayer-kötés, kissé kopott.
1
17383.

Jókai Mór: Véres könyv. Csataképek a keleti háborúból. Jókai Mór összes művei. Nemzeti Kiadás XIX. kötet. Bp.,1894, Révai. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, Gottermayer-kötés, kissé kopott.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
A lélek és az értelem ABC-je. Bp., 1997, Reader's Digest Kiadó. Kiadói kartonált papírkötés.
1
17384.

A lélek és az értelem ABC-je. Bp., 1997, Reader's Digest Kiadó. Kiadói kartonált papírkötés.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
900 HUF
2,44
EUR
,
2,81
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Vegyes ponyva tétel: Pesti Hírlap könyvek sorozat 28 kötete+Milliók könyve sorozat 6 kötete, valamint további 3 db ponyva, összesen: 37 db: Különféle kiadásban. Változó, többnyire szakadozott, kissé viseltes állapotban.
1
17385.

Vegyes ponyva tétel: Pesti Hírlap könyvek sorozat 28 kötete+Milliók könyve sorozat 6 kötete, valamint további 3 db ponyva, összesen: 37 db: Különféle kiadásban. Változó, többnyire szakadozott, kissé viseltes állapotban.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
10 000 HUF
27,10
EUR
,
31,25
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Kalandozások a titkok birodalmában. Bp.,1999, Reader's Digest Kiadó. Kiadói kartonált papírkötés.
1
17386.

Kalandozások a titkok birodalmában. Bp.,1999, Reader's Digest Kiadó. Kiadói kartonált papírkötés.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
800 HUF
2,17
EUR
,
2,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Auktionshaus

  • Adresse: 1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
  • Anschrift: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Öffnungszeiten:
  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Galerie

Unsere Seiten

© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb

Gesamtsumme:

Weiter einkaufen
  Zur Kasse