Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 439

Porcsalmy Gyula: Boda Katalin. Regény a hajdunép multjából. Hajdunánás, 1925, Katona Ferenc "Hajduvidéki Nyomdaválalata", 210+2 p. Átkötött félvászon-kötés, ceruzás bejegyzéssel, kissé foltos lapokkal.
17303.

Rufpreis:
2 000 HUF
18

Rotman Miklós: A tűz nem alszik ki. (Török Pál élete és munkássága.) Uzshorod (Ungvár), 1966, Kárpáti Könyvkiadó. Kiadói papírkötésben. A szerző által dedikált.
17304.

Rufpreis:
1 200 HUF

Móricz Zsigmond 3 műve:  Úri muri, Harmatos rózsa, Arany szoknyák. Bp.,é.n., Athenaeum. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé kopásnyomokkal a gerinccel, egyébként állapotban.
17305.

Rufpreis:
1 400 HUF

Verne Gyula: A chancellor. Kazallon J. R. uti naplója. Bp., é. n., Franklin. Kopott félvászon kötésben.
17306.

Rufpreis:
800 HUF

17307.

Rufpreis:
1 600 HUF

17308.

Rufpreis:
1 000 HUF

1898 Monte-Christo grófnak csodás története. Bp.,1898, Rózsa Kálmán és neje, 31 p.
17309.

Rufpreis:
800 HUF

17310.

Rufpreis:
2 000 HUF

Aranykincstár. Nélkülözhetetlen tanácsadó minden család és háztartás számára. Szerk.: K. Beniczky Irma. Bp.,1893, Franklin. Második kiadás. Kiadói félvászon-kötés, kopott, foltos borítóval, foltos hátsó szennylappal.
17311.

Rufpreis:
1 000 HUF

Koroda Miklós: A holt-Szamos két partja. Bp.,1962, Szépirodalmi. Kiadói félvászon-kötés, kiadói szakadt papír védőborítóban. A szerző által dedikált.
17312.

Rufpreis:
1 000 HUF

Komlós Aladár: Vereckétől Dévényig. Bp.,1972,Szépirodalmi. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. A szerző által dedikált.
17313.

Rufpreis:
1 000 HUF

Zrínyi Miklós: Szigeti veszedelme és kisebb költeményei. Magyarázó jegyzetekkel. Kiadja: Abafi Lajos. Bp.,1879, Aigner Lajos, (Wilckens F. C. és Fia-ny.) Nemzeti Könyvtár. Kiadói illusztrált egészvászon-kötés, Gottermayer-kötés, márványozott lapélekkel, kopott borítóval, a gerincen kis sérüléssel, foltos lapokkal.
17314.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF