Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 439

Révai József: Ady. Bp.,1952, Szikra. Harmadik kiadás. Kiadói papírkötés.
17315.

Rufpreis:
1 000 HUF

Gombosi György: Gyerekszoba. Bp., 1942, Szukits. Kiadói papírkötés, az elülső szennylapon tiszteletpéldány bejegyzéssel.
17316.

Rufpreis:
1 000 HUF

17317.

Rufpreis:
1 200 HUF

Házasulók könyve. (Házasulók lexikonja.) Szerk.: Gerő Dezső-Sz. Szemere Klára. Bp.,1937-1938, Phönix-kiadás, (Élet-ny.) Kiadói papírkötés, sérült gerinccel, javított kötéssel.
17318.

Rufpreis:
1 200 HUF

Dr. Alapy Gyula: A szülőföld Jókai regényeiben. Komárom, 1925, Spitzer Sándor-ny., 58+2 p. Kiadói papírkötés.
17319.

Rufpreis:
1 000 HUF

Mód Miklós 2 műve:  A személy férfi szemmel. A személy női szemmel.  Vörs, 2015, Vörsi Plébánia. Kiadói kartonált papírkötés.
17320.

Rufpreis:
2 000 HUF

Frei Tamás: 2015. Bp.,2013, Ulpius. Kiadói papírkötés.
17321.

Rufpreis:
1 000 HUF

Frei Tamás: A megmentő. Bp.,2010, Ulpius. Kiadói papírkötés.
17322.

Rufpreis:
1 000 HUF

Egy csepp emberség I-III. kötet. Bp., 2004-2005, Magyar Rádió. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
17323.

Rufpreis:
1 200 HUF

Remekírók képes könyvtára 2 db:  Garay János válogatott munkái, Berzsenyi Dániel Munkái. Bp.,1903-1904, Lampel R. (Wodianer F. és Fiai.) Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé kopott borítókban, Garay János kötetben a címkép szakadt, a lapok kissé foltosak.
17324.

Rufpreis:
800 HUF

17325.

Rufpreis:
1 000 HUF

Verne Gyula 4 db műve:  Sztrogof Mihály (2db), A Chancellor, A hőslelkű Branicanné. Bp.,é.n., Forrás. Kiadói félvászon-kötés, kopottas borítókkal.
17326.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF