https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Bücher: Andere kuriositäten Zahl der Lose: 439
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
1847580
17315
331
0
1000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Révai József: Ady. Bp.,1952, Szikra. Harmadik kiadás. Kiadói papírkötés.
Das Lot is nicht erreichbar
1848214
17316
331
0
1000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Gombosi György: Gyerekszoba. Bp., 1942, Szukits. Kiadói papírkötés, az elülső szennylapon tiszteletpéldány bejegyzéssel.
Das Lot is nicht erreichbar
1847394
17317
331
0
1200
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Borozvai Nagy Ottó: "Zsúpra Aggnő!" Egy XVI-ik századbeli nótárius tréfája. Pólya Tibor rajzaival. Bp.,1918, (Franklin-ny.) Kiadói illusztrált papírkötés, megviselt állapotban, sérült, javított gerinccel, kopott,foltos, borítóval, a könyvtest elvált a borítótól, névbejegyzéssel. A szerző által dedikált.
Das Lot is nicht erreichbar
1848320
17318
331
0
1200
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Házasulók könyve. (Házasulók lexikonja.) Szerk.: Gerő Dezső-Sz. Szemere Klára. Bp.,1937-1938, Phönix-kiadás, (Élet-ny.) Kiadói papírkötés, sérült gerinccel, javított kötéssel.
Das Lot is nicht erreichbar
1846848
17319
331
0
1000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Dr. Alapy Gyula: A szülőföld Jókai regényeiben. Komárom, 1925, Spitzer Sándor-ny., 58+2 p. Kiadói papírkötés. 1846799
17320
331
0
2000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Mód Miklós 2 műve: A személy férfi szemmel. A személy női szemmel. Vörs, 2015, Vörsi Plébánia. Kiadói kartonált papírkötés. 1846820
17321
331
0
1000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Frei Tamás: 2015. Bp.,2013, Ulpius. Kiadói papírkötés. 1846821
17322
331
0
1000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Frei Tamás: A megmentő. Bp.,2010, Ulpius. Kiadói papírkötés. 1846791
17323
331
0
1200
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Egy csepp emberség I-III. kötet. Bp., 2004-2005, Magyar Rádió. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
Das Lot is nicht erreichbar
1846457
17324
331
0
800
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Remekírók képes könyvtára 2 db: Garay János válogatott munkái, Berzsenyi Dániel Munkái. Bp.,1903-1904, Lampel R. (Wodianer F. és Fiai.) Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé kopott borítókban, Garay János kötetben a címkép szakadt, a lapok kissé foltosak.
Das Lot is nicht erreichbar
1846447
17325
331
0
1000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Nyírő József 2 műve: Kopjafák. Erdélyi Szémíves Céh 10 éves jubileumára kiadott díszkiadás. Kolozsvár, é.n. ,Erdélyi Szépmíves Céh. Kiadói egészvászon-kötés. Az én népem. SzEFHE - Székely Egyetemi és Főiskolai Hallgatók Egyesületének Kiadása. Bp.,é.n.,Révai-ny. Kiadói egészvászon-kötés. 0
Das Lot is nicht erreichbar
1846449
17326
331
0
1000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Verne Gyula 4 db műve: Sztrogof Mihály (2db), A Chancellor, A hőslelkű Branicanné. Bp.,é.n., Forrás. Kiadói félvászon-kötés, kopottas borítókkal.
Das Lot is nicht erreichbar
Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Navigieren zur nächsten Seite Auktionshaus
Adresse:
1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
Anschrift:
1244, Budapest Pf. 979.
Telefon:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Öffnungszeiten:
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse