Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 439

18540.

Rufpreis:
2 000 HUF

18541.

Rufpreis:
2 000 HUF

18542.

Rufpreis:
1 600 HUF

Göre Gábor (Gárdonyi Géza): Veszödelmek  Bp., 1925, Globus. Mühlbeck Károly szövegközti illusztrációival, kiadói festett, aranyozott egészvászon kötésben
18543.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

18544.

Rufpreis:
1 600 HUF

18545.

Rufpreis:
1 200 HUF

Lenkei Henrik: A szépség temploma. Pesti Hírlap Könyve 180. Bp.,1931, Légrády. Kiadói papírkötés, kissé szakadozott borítóval.
18546.

Rufpreis:
100 HUF
0,27
0,31

18548.

Rufpreis:
1 200 HUF

Vajthó László: Magyar idézetek könyve. Bp., 1942, Kir. Magyar Egyetemi Nyomda. Kiadói félvászon-kötés.
18549.

Rufpreis:
1 200 HUF

18550.

Rufpreis:
1 000 HUF

18551.

Rufpreis:
1 200 HUF

Nyirő József: A sibói bölény. Bp., é.n., Révai. Kiadói halina-kötés, jó állapotban.
18552.

Rufpreis:
1 200 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF