Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 439

18617.

Rufpreis:
3 000 HUF

18618.

Rufpreis:
5 000 HUF

18619.

Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
11,88

18620.

Rufpreis:
900 HUF
2,44
2,81

Francis X. King: Nostradamus (a jövendőmondás nagykönyve) Bp., 1999. Magyar Könyvklub. Egészvászon kötésben kiadói papírborítóval
18621.

Rufpreis:
1 400 HUF

18622.

Rufpreis:
800 HUF

Ady Endre: Új versek. Sajtó alá rendezte: Dr. Földessy Gyula. Bp.,[1929], Athenaeum. Kilencedik kiadás. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval, jó állapotban.
18623.

Rufpreis:
1 400 HUF

Göre Gábor (Gárdonyi Géza): Tapasztalatok   Bp., 1925, Globus. Mühlbeck Károly szövegközti illusztrációival, Kiadói  festett, aranyozott egészvászon kötésben
18624.

Rufpreis:
2 000 HUF

Balassa Bálint: Balassa Bálint és Rimai János istenes éneki. Szabó Géza tanulmányával. Bp., 1983, Helikon. Reprint. Kiadói dombornyomott aranyozott egészbőr-kötésben, kiadói kartontokban.
18626.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

18627.

Rufpreis:
1 000 HUF

Nyírő József: Kopjafák. Bp., (1934), Révai. Kiadói halina-kötésben, némileg foltos borítóval.
18628.

Rufpreis:
1 000 HUF

Nyírő József: Havasok könyve. Bp., 1937, Révai. Kiadói halina-kötésben, némileg foltos borítóval.
18629.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF