Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 439

Jankovics Marcell: Lélekiratok 1-2. kötet. Bp., 2007, Helikon. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
18643.

Rufpreis:
1 200 HUF

18644.

Rufpreis:
800 HUF

Domokos Péter: A kisebb uráli népek irodalmának kialakulása. Bp., 1985, Akadémiai Kiadó. Kiadói kartonált papírkötésben.
18645.

Rufpreis:
1 200 HUF

Kenczler Mihály: Képszerkesztés haladóknak. Bp.,2004, CHIP: Kiadói kartonált papírkötés.
18647.

Rufpreis:
800 HUF

Honoré de Balzac: Pajzán históriák. Bp., 1980: Európa. Egészvészon kötésben, papír védőborítóval
18651.

Rufpreis:
1 000 HUF

Knoll József: Gyógyszertan. Medicina, 1965. Egészvászon kötésben, papír védőborítóval. 841p.
18652.

Rufpreis:
2 000 HUF

Stanley Dangerfield, Elswort Howell: The International Encyclopedia of Dogs. London, 1971.  / nemzetközi kutyaenciklopédia. 474 p.
18653.

Rufpreis:
2 000 HUF

18657.

Rufpreis:
1 200 HUF

Kertész Mihály: Kiket az isten is egymásnak teremtett.(Egy farsangi éj története.) A borítón Kenyeres György illusztrációjával. Pesti Hírlap Könyvek 131. Bp.,(1930),Pesti Hírlap, (Légrády-ny.), 224 p. Kiadói papírkötés, kis sérüléssel a gerincen, kis folttal a borítón.
18658.

Rufpreis:
1 000 HUF

Max Brand: A párduckölyök. Fordította: Gál Andor. A borítón Byss Róbert illusztrációjával. Pesti Hírlap Könyvek 54. Bp.,1928,Pesti Hírlap, (Légrády-ny.), 256 p. Kiadói papírkötés, kis sérüléssel a gerincen, kis folttal a borítón.
18659.

Rufpreis:
1 000 HUF

Harcos énekek. Szabadságdalok, versek, szavalatok gyűjteménye. Szerk.: Szakasits Árpád. Bp., 1926, Népszava. Kiadói papírkötés, az elülső borítója hiányzik, a hátsó borítója részben leszakadt.
18660.

Rufpreis:
1 600 HUF

Szabó Dezső: Az elsodort falu I-II. Bp., 1920, Táltos Kiadása, 280+279+1 p. Második kiadás. Átkötött félvászon, az eredeti illusztrált papírborítókat bekötötték, az első papírborító széle körbevágott, a lapszéleken folttal.
18661.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF