Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 439

Urosevics Danilo: A magyarországi szlávok kulturális egyesületei. Könyvtártudományi és Módszertani Központ kiadványai 32. Bp.,1969, Népművelési Propaganda Iroda. Kiadói papírkötés, borító kissé foltos, a gerincen kis sérüléssel. Megjelent 700 példányban. A szerző által dedikált.
17327.

Rufpreis:
1 000 HUF

Arany János Kapcsos Könyve. Keresztury Dezső tanulmányával. Bp., 1978, Magyar Helikon-Akadémiai Kiadó. Harmadik kiadás. Hasonmás kiadás. Kiadói egész-műbőr kötés, réz kapoccsal.
17328.

Rufpreis:
1 800 HUF

17329.

Rufpreis:
6 000 HUF

Egy banánosládányi vegyes könyv, különféle témákkal, különféle kiadásban, változó állapotban.
17330.

Rufpreis:
1 000 HUF

17331.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

Szabó Pál: Most és mindörökké. Összegyűjtött elbeszélések. I-II. kötet. Bp.,1956, Szépirodalmi. Kiadói félvászon-kötés, kiadói kissé szakadozott papírkötés. A szerző által dedikált!
17332.

Rufpreis:
2 000 HUF

17333.

Rufpreis:
800 HUF

Veres Péter: Falusi krónika. Bp.,1941,Magyar Élet. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopott gerinccel. Első kiadás.
17334.

Rufpreis:
1 000 HUF

17335.

Rufpreis:
1 000 HUF

Darvas József: Egy parasztcsalád története. Bp.,1943, Magyar Élet. Kiadói félvászon-kötés.
17336.

Rufpreis:
1 200 HUF

17337.

Rufpreis:
2 000 HUF

17338.

Rufpreis:
800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF