Bayer József: Shakespeare drámái hazánkban. I-II. kötet. (Egybekötve.) Bp.,1909, Kisfaludy-Társaság,(Franklin-Társulat-ny.), XVI+746+XII+385 p. Későbbi átkötött félvászon-kötés, a gerincén hiányos címkével, kissé kopott borítóval, jó állapotban. Egyetlen kiadás.
Dr. Horváth Cyrill: Régi magyar irodalom története. A magyar irodalom története I. kötet. Bp.,1899, Athenaeum, VIII+755 p. Átkötött félvászon-kötés. A második kötet nem jelent meg.
Vörösmarty Mihály Epikai Költeményei I-II+Lyrai Költeményei I-II. Bp., é.n., Méhner Vilmos. Kiadói aranyozott, festett, illusztrált egészvászon-kötés, aranyozott lapélekkel, az epikai költemények és a lyrai költemények I. kötetei kissé foltosak, a lyrai költemények II. kötetének a háta foltos, a lyrai költemények I. kötetéből az illusztráció kijár, aranyozott lapélekkel, ex libris-szel.
Babits Mihály: Az európai irodalom története. Bp., é. n., Nyugat. Kopott vászonkötésben, egyébként jó állapotban.; Leroux, Gaston: Halál után. Bp., 1920, Athenaeum. Sérült gerincű vászonkötésben.