https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 439

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Dávid Lajos: Téboly. Bp. - Újpest, 1933, Szivárvány. Papírkötésben, jó állapotban.
1
17363.

Dávid Lajos: Téboly. Bp. - Újpest, 1933, Szivárvány. Papírkötésben, jó állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Emile Verhaeren versei. Fordította: Peterdi Andor. Békéscsaba, 1917, Tevan kiadás, 78 p. Kiadói fűzött papírkötés. Megviselt állapotban!
1
17364.

Emile Verhaeren versei. Fordította: Peterdi Andor. Békéscsaba, 1917, Tevan kiadás, 78 p. Kiadói fűzött papírkötés. Megviselt állapotban!

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
800 HUF
2,17
EUR
,
2,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Karinthy Frigyes: Utazás a koponyám körül. Bp.,1968, Magyar Helikon, (Kner Nyomda.) Kiadói nyl-kötésben.  Számozott (1400/868.) példány.
1
17365.

Karinthy Frigyes: Utazás a koponyám körül. Bp.,1968, Magyar Helikon, (Kner Nyomda.) Kiadói nyl-kötésben. Számozott (1400/868.) példány.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
1
 
M. M. Bahtyin: A szó az életben és a költészetben. Fordította: Könczöl Csaba. Mérleg sorozat. Bp.,1985, Európa. Kiadói papírkötés.
1
17366.

M. M. Bahtyin: A szó az életben és a költészetben. Fordította: Könczöl Csaba. Mérleg sorozat. Bp.,1985, Európa. Kiadói papírkötés.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 400 HUF
6,50
EUR
,
7,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Babits Mihály: A második ének. A könyv kiállítását Lengyel Lajos tervezte. Az előszót Török Sophie írta. A címlaprajz Bernáth Aurél műve. Bp.,1942, Nyugat Kiadó és Irodalmi Rt., (Hungária Nyomda-ny.), 103 p. Első kiadás. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, jó állapotban. Számozott (2000/1323.) példány.
1
17367.

Babits Mihály: A második ének. A könyv kiállítását Lengyel Lajos tervezte. Az előszót Török Sophie írta. A címlaprajz Bernáth Aurél műve. Bp.,1942, Nyugat Kiadó és Irodalmi Rt., (Hungária Nyomda-ny.), 103 p. Első kiadás. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, jó állapotban. Számozott (2000/1323.) példány.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
4 000 HUF
10,84
EUR
,
12,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Dr. Acsay István: Latin szöveggyűjtemény az iskolai auktoroktól rögtönzött fordítások gyakorlására. Bp., 1914, Lampel R. (Wodianer F. és Fiai). Korabeli félvászon-kötés, kissé kopottas borítóval, egy-két helyen aláhúzásokkal, bejegyzésekkel, magyar és latin nyelven.
1
17368.

Dr. Acsay István: Latin szöveggyűjtemény az iskolai auktoroktól rögtönzött fordítások gyakorlására. Bp., 1914, Lampel R. (Wodianer F. és Fiai). Korabeli félvászon-kötés, kissé kopottas borítóval, egy-két helyen aláhúzásokkal, bejegyzésekkel, magyar és latin nyelven.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
800 HUF
2,17
EUR
,
2,50
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Bálint Zsolt: A kegyelem évei. Szeged, 1997, Agapé Kft. Kiadói papírkötés, jó állapotban.+A szerző saját kezével megírt, aláírt képeslap.
1
17369.

Bálint Zsolt: A kegyelem évei. Szeged, 1997, Agapé Kft. Kiadói papírkötés, jó állapotban.+A szerző saját kezével megírt, aláírt képeslap.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Szécsi Ferenc: Szállóigék. Bp.,(1936),Universum, 290+2 p. Első kiadás. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopottas borítóval, javított kötéssel, ex libris-szel. Haranghy Jenő (1894-1951): Dr. Sebestyén Ödön könyve, klisé, papír, jelzett a klisén, 10x6 cm.
1
17370.

Szécsi Ferenc: Szállóigék. Bp.,(1936),Universum, 290+2 p. Első kiadás. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopottas borítóval, javított kötéssel, ex libris-szel. Haranghy Jenő (1894-1951): Dr. Sebestyén Ödön könyve, klisé, papír, jelzett a klisén, 10x6 cm.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Hegedűs Loránt: Túl az operencián. Bp., 1935, Sylvester Rt. Korabeli egészvászon-kötés, beragasztott németnyelvű kritikáva, ex libri-szel. A szerző, Hegedűs Loránt (1872-1943) által hugának Hegedűs Rózsának dedikált példány.
1
17371.

Hegedűs Loránt: Túl az operencián. Bp., 1935, Sylvester Rt. Korabeli egészvászon-kötés, beragasztott németnyelvű kritikáva, ex libri-szel. A szerző, Hegedűs Loránt (1872-1943) által hugának Hegedűs Rózsának dedikált példány.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
EUR
,
28,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Kalevala. A finn nemzeti hősköltemény. Fordította Vikár Béla. Bp., 1943, Magyar Élet. Negyedik kiadás. Kiadói félvászon-kötés, az egyik sarkánál kis sérüléssel, egy-két helyen ceruzás bejelöléssel, ex libris-szel.
1
17372.

Kalevala. A finn nemzeti hősköltemény. Fordította Vikár Béla. Bp., 1943, Magyar Élet. Negyedik kiadás. Kiadói félvászon-kötés, az egyik sarkánál kis sérüléssel, egy-két helyen ceruzás bejelöléssel, ex libris-szel.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 200 HUF
3,25
EUR
,
3,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Petőfi Sándor: János vitéz. Bp., é.n., Franklin. Átkötött illusztrált félvászon-kötés, ex libri-szel.
1
17373.

Petőfi Sándor: János vitéz. Bp., é.n., Franklin. Átkötött illusztrált félvászon-kötés, ex libri-szel.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Malonyay Dezső: A virtus. Bp., é.n., Singer és Wolfner. Egészoldalas, szövegközti és fejezetvégi illusztrációkkal. Egészvászon-kötésben, ex libris-szel. 1916-os tulajdonosi névbejegyzéssel.
1
17374.

Malonyay Dezső: A virtus. Bp., é.n., Singer és Wolfner. Egészoldalas, szövegközti és fejezetvégi illusztrációkkal. Egészvászon-kötésben, ex libris-szel. 1916-os tulajdonosi névbejegyzéssel.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
EUR
,
6,88
USD
Zahl der Gebote:
0
 

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Auktionshaus

  • Adresse: 1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
  • Anschrift: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Öffnungszeiten:
  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Galerie

Unsere Seiten

© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb

Gesamtsumme:

Weiter einkaufen
  Zur Kasse