Bücher: Andere kuriositäten Zahl der Lose: 439
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1789849
17423
331
Vegyes könyvtététel, 22 db, közte: Erdő Péter-Gábor Bertalan-Szalay László: Latin-magyar-szlovák egyházjogi kisszótár. Studia Theologica Budapestinensia. 16. Bp.,1997, Márton Áron Kiadó. Kiadói papírkötés. . Nagy Ferenc-Kováts Gyula-Péter Gyula: Latin nyelvtan. Szerk.: Németh János. Bp.,é.n., Nemzeti Tankönyvkiadó. Kiadói kartonált papírkötés. Kaiko Takesi: Ószakai éjszakák. Fordította: Kalmár Éva. Bp., 1984, Európa. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. Kádár Gyula: Ludovikától Sopronkőhidáig. Bp.,1978, Magvető. Kiadói papírkötés. Lengyel Dénes: Régi magyar mondák. Bp.,1978,Móra. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. Dr. Robert C. Atkins: Dr. Atkins forradalmian új étrendje. Fordította: Bozai Ágota és Sóvágó Katalin. Bp.,2004, HL Studió. Kiadói papírkötés. Szondi Lipót: Káin, a törvényszegő. Mózes, a törvényalkotó. Bp., 1987, Gondolat. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. Siegfried Oertwig: Elsüllyedt városok. Bp., 1966, Gondolat. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. Arthur Schopenhauer: Az akarat szabadságáról. Bp.,2001, Hatágú Síp. Kiadói papírkötés. Reprint. Gecse Gusztáv: Vallástörténeti kislexikon. Bp., 1971, Kossuth. Kiadói aranyozott egészvászon kötés. Herodoti Historiarum Libri IX. Lipsiae, 1879, B. G. Teubneri. Korabeli kopottas félvászon-kötés, latin nyelven. Q. Horati Flacci Carmina. Lipsiae, 1931, B. G: Teubneri. Kiadói kopottas félvászon-kötés. Valamint más érdekes könyvek, változó állapotban. 1789692
17424
331
Nyelvművelő kéziszótár. Szerk.: Grétsy László, és Kemény Gábor. Bp., 2005, Tinta. Második, javított és bővített kiadás. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papírborítóban. Jó állapotban. 1563278
17426
331
1768816
17427
331
Móricz Zsigmond: Erdély. Bp.,1979, Magyar Helikon-Szépirodalmi Könyvkiadó. Kiadói aranyozott műbőr-kötés, kiadói papír védőborítóban. Számozott, 1026. számú példány. 1769372
17428
331
Nagy Bandó András: Kalendárium 2005. Dedikált! Bp., 2008. Szamárfül
1769325
17429
331
2 dedikált könyv: Kopácsi J. Máté: Tavasz és szerelem. Bp., 1995. Dedikált. Újjászületés almanach I. dedikált. Bp., 2007
1769381
17430
331
Márton László: Lepkék a kalapon. Három dráma. Dedikált! Bp. 1987. Magvető 1758902
18505
331
Tamási Áron: Rügyek és reménység. Bp.,é.n.,Erdélyi Szépmíves Céh. Kiadói halina-kötés, jó állapotban.
1760416
18506
331
Nyirő József: Mádéfalvi veszedelem. A borító rajza Toncz Tibor munkája. Bp., 1939, Révai. Kiadói halina-kötésben, jó állapotban. 1713046
18507
331
100
Robert Prechtl: Titánok bukása. Egy korszak elmúlása. Fordította: Gergely Janka. Bp, 1938, Grill Károly. Kiadói papírkötés, a borító kissé szakadozott, a borító szélei kissé gyűröttek. 1684749
18508
331
3800
1598701
18509
331
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF